מי אנחנו?


סאנרייז הינה חברת הייעוץ הוותיקה והמובילה בתחום מענקי המו"פ, המתמחה מזה שני עשורים בבניה וקידום תכניות מימון עבור חברות הזנק.

הישגיי החברה לאורך השנים, מקנים היכרות מעמיקה עם מגוון מקורות מימון ממשלתיים בארץ ובחו"ל (המדען הראשי, מסלולים-בינלאומיים ואפיקי מימון נוספים), המאפשרים מענה מלא, מהיר ומקצועי לצרכיהם המגוונים של החברות בתוך העולם הדינאמי של תמריצי המחקר.‎‎‏‏‎

למה סאנרייז?

← סיכויי הצלחה גבוהים לקבלת המענק

← נגדיל ונמקסם את המענק עצמו

← נחסוך לך זמן יקר בתהליך (והרבה זמן!)

← נשמור עליך ונתריע בפניך על מגבלות עתידיות מטעם הגופים הממנים

← נבטיח תיאום אל מול הדרישות הרגולטוריות

← נלווה אותך לאורך התהליך על מנת לוודא ניצול מקסימאלי של כספי המענק

טכנולוגיה מהווה קריטריון מוביל בדרך לקבלת ציון גבוה בוועדות ההחלטה במסלולים השונים. הצוות הטכנולוגי שברשותנו, יודע לנתח, לזהות ולהגדיר את האלמנטים החדשניים ביותר בחברתך, כך שהתכנית תדורג גבוה בוועדה ותקבל מענק משמעותי.

אנו מיישמים מתודולוגיית עבודה ייחודית המבוססת על ניתוח מעמיק של תכנית בחברתך. בהתאם אנו בונים אסטרטגיה ארוכת טווח ותכנית עבודה מפורטת הכוללת הגדרה ברורה של המוצר והטכנולוגיה, תכנית פיתוח ייעודית, הגדרת המודל העסקי, השוק ודרכי ההגעה אליו.

גם לאחר קבלת המימון יש להבטיח כי המענק ינוצל במלואו. אנו מספקים ליווי צמוד ומטריית שירותים משלימים בתחום הפיננסי והמשפטי, המבטיחים כי תנצל את מלוא המענק שגויס. בכך אנו חוסכים זמן יקר ומבטיחים את השקט הנדרש למימוש תכנית הפיתוח.

ניסיוננו העשיר בתחום מבטיח היכרות עם נהלים, דרישות, מגבלות וחסמים שעלולים לפגוע בחברה או לעכב את תכנית הפיתוח. אנו יודעים לזהות את הכשלים הפוטנציאליים ולתת עליהם את המענה הטוב ביותר בכל שלבי התכנית.

לחברה רקורד של מאות חברות ממגוון תחומי פיתוח, בניהם תקשורת, תוכנה, מכשור רפואי, פרמצבטיקה, תעשיות מסורתיות, מערכות צבאיות, קלינטק ועוד, שנהנו וממשיכות ליהנות מטיפול יסודי וליווי אישי צמוד בכל שלבי גיוס ההון ועד לסיומו המוצלח של הפיתוח.

שיתוף הפעולה עמנו חוסך זמן יקר בתהליך הכנת התוכנית ומבטיח סיכויי הצלחה גבוהים העומדים מעל 90% 

מדוע זה כדאי עבורך?

ההחלטה האם לגשת לקבלת מענק ממשלתי אינה קלה. הבירוקרטיה הרבה שעוטפת מענקים אלו, לצד הדינאמיות הגבוה ברמת הדרישות והמסלולים השונים שנפתחים ו/או נסגרים להגשות, מייצרת עולם של חוסר וודאות בצד החברה המתלבטת.

על כן הליווי של סאנרייז יבטיח לעשות סדר בעולם רבוי אפשרויות זה וימקד אותך כך שתקבל את המענק הנכון ביותר עבורך תוך מקסום שורת הכסף, ליווי צמוד והפחתת סיכונים בתהליך.

היתרונות בלקיחת מענקים הינם ברורים, למרות המיתוסים הקיימים בעולם זה:

  • מענקים ניתנים ללאEquity וללא דילול היזמים בחברה
  • מקור מימון נגיש המבטיח מימון רב לאורך שנים
  • קבלת המענק מהווה תו איכות, ומקלה על תהליכי גיוסי הון בהמשך הדרך – להסבר מפורט יותר לגבי תרומת המענק הממשלתי לגיוס הון פרטי, לחץ כאן
  • סכום מענק גבוה, כמיליוני שקלים כל שנה, אך במינימום התערבות בניהול השוטף של התכנית
  • ליווי ארוך טווח – תמיכה ממשלתית מאפשרת תמיכה רב שנתית עד להבשלת הפיתוח ושיווקו המסחרי
  • מגוון אופציות ותכניות מימון המתאימות לשלבי החיים השונים של המיזם
  • קבלת מענק מהווה תשתית ליצירת שיתופי פעולה עתידיים
  • השתתפות בסיכונים, החזר מענק נעשה רק במידת הצלחת מסחור הטכנולוגיה