סאנרייז הינה חברת הייעוץ הוותיקה והמובילה בתחום מענקי המו"פ, המתמחה מזה שני עשורים בבניה וקידום תכניות מימון עבור חברות הזנק.

הישגיי החברה לאורך השנים, מקנים היכרות מעמיקה עם מגוון מקורות מימון ממשלתיים בארץ ובחו"ל (המדען הראשי, מסלולים-בינלאומיים ואפיקי מימון נוספים), המאפשרים מענה מלא, מהיר ומקצועי לצרכיהם המגוונים של החברות בתוך העולם הדינאמי של תמריצי המחקר.‎‎‏‏‎

מי אנחנו

סאנרייז הינה חברת ייעוץ מובילה בתחום מענקי המו"פ, המתמחה מזה שלושה עשורים בבניה וקידום תכניות מימון עבור חברות עתירות ידע. הישגיי החברה לאורך השנים, מקנים היכרות מעמיקה עם מגוון מקורות מימון בארץ ובחו"ל, המאפשרים מענה מלא, מהיר ומקצועי לצרכיהם המגוונים של החברות בתוך העולם הדינאמי של תמריצי המחקר.

למה סאנרייז

סאנרייז כוללת צוות מיומן, המגיע מעולמות טכנולוגיים שונים והמביא עימו שנות ניסיון רבות, כך שביכולתו לבצע ניתוח מעמיק של הזירה הטכנולוגיה והעסקית שלך. אנו מספקים פתרון מלא, החל מהגדרת התכנית, כתיבתה וליווי התהליכים לצרכי קבלת אישור מקסימאלי, לצד ליווי והכוונה בהמשך חיי הפרויקט למטרות ניצול מלוא המענק שגויס.

מדוע כדאי 

המענקים ניתנים ללא Equity בחברה וללא דילולי היזמים והמשקיעים. על אף סכומם הגבוה, אין התערבות בניהול השוטף של התכנית. קבלת האישור מהווה תו איכות ואף יכולה לסייע בהמשך לגיוסי הון נוספים. ההשתתפות בסיכון היא ברורה ומאפשרת לייצר מינוף אמיתי עבור חברות המבקשות להאיץ את פעילותן.

הערך המוסף שלנו:  

← סיכויי הצלחה גבוהים לקבלת המענק

← נגדיל ונמקסם את המענק עצמו

← נחסוך לך זמן יקר בתהליך (והרבה זמן!)

← נשמור עליך ונתריע בפניך על מגבלות עתידיות מטעם הגופים הממנים

← נבטיח תיאום אל מול הדרישות הרגולטוריות

← נלווה אותך לאורך התהליך על מנת לוודא ניצול מקסימאלי של כספי המענק

שיתוף הפעולה עמנו חוסך זמן יקר בתהליך הכנת התוכנית ומבטיח סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד 

טכנולוגיה מהווה קריטריון מוביל בדרך לקבלת ציון גבוה בוועדות ההחלטה במסלולים השונים. הצוות הטכנולוגי שברשותנו, יודע לנתח, לזהות ולהגדיר את האלמנטים החדשניים ביותר בחברתך, כך שהתכנית תדורג גבוה בוועדה ותקבל מענק משמעותי.

אנו מיישמים מתודולוגיית עבודה ייחודית המבוססת על ניתוח מעמיק של תכנית בחברתך. בהתאם אנו בונים אסטרטגיה ארוכת טווח ותכנית עבודה מפורטת הכוללת הגדרה ברורה של המוצר והטכנולוגיה, תכנית פיתוח ייעודית, הגדרת המודל העסקי, השוק ודרכי ההגעה אליו.

גם לאחר קבלת המימון יש להבטיח כי המענק ינוצל במלואו. אנו מספקים ליווי צמוד ומטריית שירותים משלימים בתחום הפיננסי והמשפטי, המבטיחים כי תנצל את מלוא המענק שגויס. בכך אנו חוסכים זמן יקר ומבטיחים את השקט הנדרש למימוש תכנית הפיתוח.

ניסיוננו העשיר בתחום מבטיח היכרות עם נהלים, דרישות, מגבלות וחסמים שעלולים לפגוע בחברה או לעכב את תכנית הפיתוח. אנו יודעים לזהות את הכשלים הפוטנציאליים ולתת עליהם את המענה הטוב ביותר בכל שלבי התכנית.

לחברה רקורד של מאות חברות ממגוון תחומי פיתוח, בניהם תקשורת, תוכנה, מכשור רפואי, פרמצבטיקה, תעשיות מסורתיות, מערכות צבאיות, קלינטק ועוד, שנהנו וממשיכות ליהנות מטיפול יסודי וליווי אישי צמוד בכל שלבי גיוס ההון ועד לסיומו המוצלח של הפיתוח.